Informacje o Inwestycji

Osiedle Moniuszki w Biłgoraju to zespół budynków wielorodzinnych usytuowanych w bardzo dogodnej lokalizacji. Kameralna atmosfera osiedla stwarza doskonałe warunki mieszkalne zarówno dla singli ceniących sobie spokój i otoczenie przyrody, jak i dla rodzin z dziećmi. Bliskość Zalewu Bojary (500m), lasu oraz rozwinięta trasa rowerowa są dodatkowym atutem dla osób lubiących aktywnie wypoczywać. Dobry dojazd do centrum miasta umożliwia szybkie załatwianie codziennych sprawunków.

Przestronne, dobrze doświetlone, niezwykle funkcjonalne mieszkania zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o zadowolenie przyszłych mieszkańców. W naszej ofercie znajdują się mieszkania już wyposażone lub w stanie deweloperskim – umożliwiające dowolną aranżację i zagospodarowanie przestrzeni przez klienta.

Na prestiżowy i stylowy wygląd osiedla składa się starannie zaprojektowane otoczenie między budynkami; chodniki wyłożone kostką, trawniki oraz aranżacje zieleni. Ponadto elegancko wykończone klatki schodowe oraz lokale usługowe poprawiają komfort mieszkańców, podobnie jak parking samochodowy z możliwością wykupu miejsca. Solidne wykonanie, materiały najwyższej jakości oraz przystępna cena sprawiają, że Osiedle Moniuszki to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie komfort i funkcjonalność.

Do tej pory zrealizowano pięć z planowanych jedenastu etapów inwestycji. Obecnie w sprzedaży znajduje się etap szósty, którego finalizacja planowana jest na przełom 2015 i 2016 roku.